Mūsų draugai

Vaikų žaidimų kambarys
Žaidimų kambarys mažiesiems.Rekomenduojame vaikams nuo 2-jų iki 6-šių metų amžiaus. Šiame vaikų žaidimų kambaryje galite atšvęsti vaiko gimtadienį. Kambarys rezervuojamas asmeniškai Jums.


Sveikas vaikas

"Sveikas vaikas" tinklapyje viešinama informacija yra laisvai talpinama, nėra tendencinga ir nėra nukreipta nei prieš konkrečius produktus, nei prieš tų produktų gamintojus. Informacija taip pat nėra šališka konkrečių gamintojų atžvilgiu.Į produktų sudėtį įeinančius priedus, remdamiesi talpinimo taisyklėmis, nuo produkto etiketės nurašo registruoti svetainės lankytojai."Sveikas vaikas" nevertina maisto produktų ir mokslinių tyrimų rezultatų. "Sveikas vaikas" pateikia Jums šaltinius, pagal kuriuos Jūs patys galite daryti išvadas.

Mokinukas

Tai visiškai unikalus projektas Lietvuvoje, kurio pagalba Jūsų vaikai galės suderinti mokslus ir žaidimą. Tokio projekto idėja kilo iš asmeninės patirties.

Prisijunkite ir išbandykite


Rūbai vaikams

Galimybė yra - belieka išbandyti ir įspūdžiais pasidalinti su mumis. Neabejojame, kad bus smagu! Tegul mamytės rūpestis - tampa vaikui žaidimu!

Opapa


"Opapa" siūlo drabužius ir batukus vaikams nuo gimimo iki paauglystės,
ketiname pasiūlyti aprangą vaikus nešiojančioms ir maitinančioms mamoms.

   

Mano spinta

Plaukimo ratai kūdiikiams
Sensoriniai kamuoliai
Munchkin prekės
EARLY DAYS rūbeliai


Omnidatum


Mes visada esame ir būsime šalia jūsų mažylio ir jūsų šeimos, rūpindamiesi jūsų saugumu ir gerove, tobulindami ir stengdamiesi paversti šį pasaulį geresniu ir nuostabesniu. 
FM GROUP

 

 


Aukščiausios klasės parfumerija patrauklia kaina.

 


EKO visiems


EkoVisiems.lt - tai EKO katalogas internete, kuriame rasite norimą informaciją apie Lietuvos EKO įmones, ūkius bei organizacijas. Čia publikuojami ir įvairūs straipsniai sveikos gyvensenos tema bei organizuojami žaidimai su šauniais prizais!

 


Balsių darželis


Balsių darželis - tai 200 kv.m. namas, naujai įrengtas ir pritaikytas vaikučių poreikiams bei atitinkantis visus higienos reikalavimus. Naujame darželyje bus įrengtos trys grupės, didelė ir erdvi rūbinė su atskira spintele kiekvienam vaikui, salė vaikučių užsiėmimams ir tėvelių susibūrimams. Jūsų mažųjų darželyje lauks mylinčios savo darbą ir kvalifikuotos auklėtojos trijose grupėse.